Sjajno treće mjesto i brončana medalja na Županijskom natjecanju u stolnom tenisu - dječaci

Autor: Debora Cukola Zeneral, 11. 12. 2023.

Školska sportska dvorana Osnovne škole Petra Studenca Kanfanar ugostila je stolno tenisače osnovnih škola te smo saznali županijske prvake za školsku godinu 2023./2024.

Ove je godine bilo prijavljeno 6 ekipa u konkurenciji dječaka, te smo tako gledali nadmetanja Školskog sportskog društva „Mladost“ Osnovne škole Marije i Line Umag, Školskog sportskog društva „Tone Peruško“ Osnovne škole Tone Peruška Pula, Školskog sportskog društva „Batana“ Talijanske osnovne škole, Školskog sportskog društva „Mladost“ Osnovne škole Marije i Line Umag Bernardo Benussi Rovinj, Školskog sportskog društva „Veruda“ Osnovne škole Veruda Pula, Školskog sportskog društva „Medulin“ Osnovne škole Dr. Mate Demarina Medulin i Školskog sportskog društva „Vrsar-Funtana“ Osnovne škole Vladimira Nazora iz Vrsara.

Dječaci Verude bili su favoriti turnira, što zbog prethodnih rezultata, što zbog iskustva iz prošle godine kada su postigli odlične rezultate na županijskom prvenstvu🥇. Kao ovogodišnje iznenađenje možemo proglasiti dječake iz Umaga koji nismo imali prilike gledati u prethodne dvije godine te su tako za protivnike bili enigma, a svoju su priliku iskoristili maksimalno, pokazali odlične igre i na kraju slavili s srebrnom medaljom🥈. Treće mjesto i brončana medalja pripala je dječacima iz Vrsara🥉.

Izvor: Školski sportski savez IŽ - Unione sportiva scolastica

Čestitke našim dečkima i njihovoj mentorici Sanji Matukini.